İnteraktif Adam

Hakkımızda

2019 yılının ortaları sayılabilecek bir dönemde öylesine otururken içimizden birinin zihninde birden bire parlayan ampul sayesinde bugün İnteraktif Adam projesini başlatmış bulunuyoruz. “Bilgiyi eğlenceli bir şekilde ulaştırmak.” Bu felsefemizden hareketle sizlere sıkıcı ve uzun uzadıya sığ bilgiler aktarmak istemiyoruz. Bir yandan okuyup bilgilenirken, diğer yandan eğlenmek ve zihni meşguliyetlerinizden bir an olsun sıyrılabilmeniz bizim için oldukça önemli.

Her alanda içerik üretmemiz takdir edersiniz ki mümkün değil lakin içerik üretebildiğimiz alanlarda doğru, sansasyondan uzak ve eğlenceli bilgileri sizlere taşımak bizim elimizde ve biz bunun farkındayız.

Sizlere ulaştırdığımız içeriklerin doğruluğu ve okunabilirliğini düşündüğümüz için her kategori için alanında uzman yazarlar ile çalışmaktayız. Her yazarın uzman olduğu kategoride yazılar yazmasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere bilgiyi direkt olarak bu işin hamuruyla yoğrulmuş yazarlar kanalıyla oluşturuyoruz tabiri caizse. Örneğin sağlık kategorimizin içerik üretim sorumlusu bir anestezi uzmanı ve bu alanda eğitim almış biri ya da ekonomi kategorimizi yöneten kişi bir mali müşavir ve kendisini ekonomiye adamış bir isim. İşte bu şekilde hizmet sunmanın okuyucularımızın daha otoriter bilgiye ulaşabilmeleri için elzem olduğunun farkındayız ve sizler için çalışmaya, çabalamaya ve büyümeye devam ediyoruz.

Oluşturduğumuz bu platformda yazar olmak için yalnızca alanında uzmanlığı yeterli görmüyor; aynı zamanda eğlenceli bir hayat felsefesine sahip, düşünen, yazıları ile düşündürten ve eğlendiren, yazım kurallarına hâkim ve tecrübeli insanlarla çalışmaya azamî önem gösteriyoruz.