Yazarlar

Aşkın Gökyıldız

Cennet Gök

Üsküdar üniversitesi, anestezi mezunuyum. Sağlık hakkında uzman olduğum birçok bilgiyi sizlerle Paylaşabilmek adına İnteraktif Adam’da yazılar yazıyorum.

Aşkın Gökyıldız

Muhammed Baydemir

Merhaba, ben Muhammed! Yıldız Teknik Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü'nde 3. sınıf olarak öğrenimime devam ediyorum. Asıl alanım edebiyat fakat teknoloji ile de yakından ilgileniyorum. İnteraktif Adam ailesine mensup olduğum sürece sizlere kaliteli içerikler üretmeye gayret edeceğim. Takipte kalın.

Aşkın Gökyıldız

Ali Akan

Bilgi, internet ortamında bol gibi görünmekte fakat gördüğümüz birçok bilginin gerçek olmadığı aşikar. Gerçek ve kaliteli bilgi edinmek isteyenler için İnteraktif Adam'da çeşitli konular hakkında içerikler üretiyorum.

Aşkın Gökyıldız

Buğra Çoker

Eğitim hayatım ve isteklerim doğrultusunda Ekonomi ve Finans alanına yöneldim. Türkiye’de ki Mali Müşavirlik ruhsatını almaya hak kazandım ama sırada ki hedefim CFA ve EBM sertifikalarına sahip olmak. Ekonomi ve Finansla ilgili olarak çeşitli yerli/yabancı firmalarda Muhasebe ve Finans Uzmanlığı, , Kıdemli Mali Yöneticilik gibi pozisyonlarda çalıştım. Şimdi de sizler için İnteraktif Adam’da Ekonomi, Finans ve Girişimcilikle ilgili makaleler hazırlıyorum.

Aşkın Gökyıldız

İsmail Deran

Seyahat etmeyi seviyor ve sık sık seyahate çıkıyorsanız başvurabileceğiniz kaynakları çoktan keşfetmişsinizdir muhtemelen. Ancak seyahat konusunda henüz yeterli deneyiminiz yoksa ve üstelik de dünya turuna çıkacağım diyorsanız oldukça çok bilgiye ihtiyacınız olacağı kesin. Size bu bilgileri aktarabilmek için İnteraktif Adam'da yazıyorum...

Aşkın Gökyıldız

Cansel Topal

Uzun süredir dijital pazarlama ve SEO ile ilgili çalışmalar yapıyorum. Bilgim dahilinde olan her şeyi insanlarla paylaşmayı seviyorum. Çünkü bilgi paylaştıkça çoğalır. İnteraktif Adam sayesinde bir çok insana en doğru bilgiyi vermeyi amaçlıyorum.